Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi işe başlangıçta istenen şoförlere sunulan eğitimdir. Hasta naklinde ve olay yerine giderken ambulansların yaşadıkları kazaları minimize etmeye yöneliktir.

Ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinde anlık değişen manevra çalışmaları yapılması tercihtir.

Ambulans ileri sürüş teknikleri sertifikaları

İleri sürüş teknikleri katılım belgesi

Güvenli ve defansif sürüş teknikleri katılım belgesi olmak üzere 2 belge verilmektedir.

112 Ambulans ileri sürüş eğitimi yönetimi

112 Ambulans şoförlerine alımlarda uygulanan direksiyon sınavını uyguluyoruz. Ön hazırlık anlamında uyguladığımız sürüş değerlendirme 112 nin işe alımlarda uyguladığı değerlendirmedir. Bu sayede ne ile karşılaşacağınızı bilirsiniz hem de bu sayede hatalarınızı biz düzelterek size destek oluruz.

112 ambulans şoförleri sürüş değerlendirmede hata yaptıklarında işe alınmaz aynı zamanda hazırladığınız ve masraf ettiğiniz belgeler işinize yaramaz.

Bu ekseriyette en önemlisi 112’nin uyguladığı sürüş değerlendirmede başarılı olmaktır. İleri sürüş teknikleri ambulans eğitimleri özel ambulanslarda da geçerlidir.

Bu aşamadan sonra 112 ambulans şoförü eğitimi başlamaktadır.

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi içeriği

Pratik eğitim:

Teorik eğitim:

Teorik eğitimde 112 ambulans hizmetlerinin yapısı ve sürüş teknikleri ile alakalı bölümler işenir. Eğitimde işinize yarayan ileri sürüş eğitimi verdiğimiz pratik tekniklerde yer almaktadır.

İleri sürüş teknikleri kursu ambulans eğitimlerinde sunulan içerik açıklaması ve detayları için iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.