İleri sürüş teknikleri eğitici eğitimi teorik ve pratik uygulama şekli ile uygulanmaktadır. Eğitmen olarak eğitim alacak katılımcıların otomobil kullanımını iyi derecede bilmeleri gereklidir.

İleri sürüş teknikleri teorik ve pratikte tüm eğitimlerde yardımcı eğitmen şeklinde eğitim uygulaması yapılır. Tek grupluk uygulamalı eğitim çok geliştirici değildir. Bütün eğitim süreçlerinde katılımcı eğitmen ile tecrübe kazanır.

Hazırlanan tüm istasyonlarda eğitmenler görev alır. İstasyonlar birlikte hazırlanır. Değerlendirme yapma becerilerini geliştirmek için tüm eğitmenler değerlendirme formlarını  ayrı ayrı tutulur. Değerlendirme formları eğitim bitiminde toplanır.

Değerlendirme texleri kontrol edilir. Katılımcıların değerlendirmeleri hakkında  eğitici eğitimi alan katılımcılar, eğitim konusunda 1 saatlik eğitim değerlendirmesi karşılaştırması yaparlar.

İlk 3 grubun eğitiminden sonra eğitmenlerinizden pratik eğitim için uygulamalar beklenir. Sahada uygulamalı eğitimde, eğitici eğitimi eğitmenleriniz Akademik sürüş eğitmeninin kontrolünde eğitim sunar.

Eğitmen eğitimi tüm grup eğitimlerinin bitiminde 1 saat eğitim değerlendirme ve sorulara cevaplar anlamında, eğitime tabi olmak durumundadırlar. Tüm istasyonlarda uzman eğitmen normal eğitim sürecini uygular.

Yetişmiş eğitmenler Akademik sürüş eğitmeni gözetiminde birbirlerine eğitim verirler.

İleri sürüş teknikleri eğitici eğitimi kapsamı

İleri sürüş teknikleri eğitmenliği için, eğitime katılan kişiler bireysel eğitim alamazlar. Bunun nedeni aldıkları eğitmenlik belgeleri değildir. Bu konuda firmalar teknik olarak eğitici eğitmeni alabilirler.

Peki ne için talepte bulunurlar iç eğitim uygulamalarını sürekliye dönüştürmek. İç eğitim sonrasında çalışanların iş kazalarını engelleyici önlemler alacak ve raporlama yapabilecek duruma gelmek. İç işleyişte yapılacak bir olgu ve faaliyette kapsamlı raporlama sunacak personeli olmasını isteyen kurumsal firmalar içindir. İleri sürüş eğitimi ile sadece iş yerinizde uygulayabilecek eğitimleri verebilmekteyiz yaklaşık 40 çeşit eğitim içeriğimiz bulunmaktadır.

Eğitim yönetimi

Eğitici eğitmenlerin alacakları eğitimler tamamı ile iş yerlerinin uyguladıkları işleyişlere göre şekillenir.

İş kolları ve çalışma şekilleri tamamı ile farklıdır.

Detaylı bilgi için yaptığınız işi anlatmanız yeterli olacaktır.

Eğitim kalitemiz ralli eğitimi kapsamına kadar uzanmaktadır.