Trafikte tehlikeyi algılama konsantrasyon eğitimi, trafik kazalarının, trafikte oluşumunu önler. Sürüş sırasındaki olumsuzluklara nasıl düşmeden araç kullanmalıyız mantığı geliştirilir. Sürüş sitili oluşturularak hatalı davranış şekilleri sebepleri kanıtlanarak düzeltilir.

Güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinin trafikte uygulamasını da kapsayan eğitimdir. Trafikte araç sürerken defansif sürüş uygulamaları nasıl yapılır konuları aktarılır. Tehlikeye düşmeyen sürücü iyi sürücüdür mantığından çıkılıp, tehlikeye düştüğünüzde nasıl kurtulursun ileri sürüş teknikleri anlatılır.

Trafikte verilen eğitimdir. Algı pratik eğitim ile birleşmeli ve trafikte oluşan kazaların nedeni algının oluşmaması ve kapalı olması ile alakalıdır. Biz dikkatsizlik diyoruz ama aslında trafikte tehlikeyi nasıl ve ne şekilde algılamanız gerekir ve sürüş tekniği nasıl oluşturulur bilmiyoruz.

Hepimiz aracı yerinden hareket ettirecek şoförlüğü deneyimledik. Hepimiz bir araca biniyor ve km yapıyoruz.

Tehlikeli duruma düşmemek için algı en  önemlisi aynı zamanda ileri sürüş teknikleri ile birleşmesi diğer sürücülerin hatalarını telafi etmemizi sağlar.

Eğitimi sonunda alınacak evraklar

Trafikte tehlikeyi algılama konsantrasyon eğitimi yönetimi

Trafikte kaza yaşarsınız ileri sürüş teknikleri uzmanı hatalarınızı ve algılarınızı düzeltme amaçlı sürüş değerlendirme ile başlayarak yanlış refleks ve koordinasyonlarını düzeltir.

Doğru şekilde araç kullanmak için eksiklerinizi sonlandırma eğitimidir. Tehlikeyi algılamayan sürücü trafik kazası yaparak tecrübe kazanamaz.

Eğitim içerik

Pratik eğitim:

Tüm sürücülerin alması gereken ileri sürüş teknikleri eğitimidir. Tüm eğitim çeşitlerimize ulaşmak için eğitim çeşitleri linkine göz atabilirsiniz.

Referanslar kısmından bizi daha fazla karşılaştırabilirsiniz.