Yolcu taşımacılığı eğitimi

Yolcu taşımacılığı eğitimi

Kapalı Yazar: admin

Yolcu taşımacılığı eğitimi firmanızın markası için önemlidir. Trafikte oluşan kazaların yetersiz bilinçsiz kaptanlar nedenli olması öfke kontrolleri gibi sorunlarından kaynaklanır.

Bir çok etken nedenli olan trafik kazalarını engellemek adına güvenli sürüş teorik eğitimi ile kapsamlı şekilde eğitim sunulur.

Trafikte algı konsantrasyon yolcuların güvenle taşınması önlemler. Kaptan sürüş değerlendirme gibi bir çok faktör bir arada verilir.

  1. Test
  2. Yolcu taşıma güvenli ve defansif sürüş teknikleri
  3. Son test
  4. Sürüş değerlendirme yol ve defansif sürüş
  5. Eğitim değerlendirme

Konuları ile son bulur. Eğitim 15- 20 kişilik gruplar ile verilir.

Otobüs  Kaptanı Eğitimi

Otobüs kaptanı eğitimi tamamı ile mesleki olarak  sunulmaktadır. Sürüş esnasında kaptanın sarsmadan nasıl otobüs kullanması gerektiği, sert frenleme sonucu yolcuyu nasıl sarsmadan durdurabileceği  konuları işlenir.

Eğitim süresi:

1 Tam gün ( 15-20 kişi )

  • Genel güvenli sürüş teknikleri eğitimi teorik ve pratik olarak işlenir.
  • Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele eğitimi
  • Gece sürüş teknikleri
  • Ekonomik sürüş eğitimi verilir.

Sürüş değerlendirme sırasında başarısız olan kaptanlar puantajlı ve raporlanarak tarafınıza bildirilir. Personel yeterliliğini belirlemiş olursunuz.

Ağır vasıta eğitimleri tümüne ulaşa bilirsiniz.

Otobüs  Kaptanı Sürüş Eğitimi

Otobüs kaptanı sürüş eğitimi kişisel gelişimi sağlamak içindir. Yolculara davranış şekilleri ve otobüsün yönetimi eğitimin en önemli bölümüdür.

Eğitim raporlama sonrası kaptanların seviyesine göre değerlendirmede bulunmanız kolaylaşmaktadır. Baş şoförlerinizde bu eğitime mutlaka katılmalıdır.

Mesleki eğitim şeklide araç lojistiği güvenli sürüş eğitimi inceleye bilirsiniz.