Sürüş değerlendirme

Sürüş değerlendirme

Kapalı Yazar: admin

Sürüş değerlendirme şoförlerinizin raporlanarak tarafınıza sunulmasıdır. İşe alımlarda oluşan yakınlık neticesi, sonuç olarak şoförlüğü acemi boyutta olan alımlara neden olur. Dolayısı ile araç verilen yeni personeller sık kaza yapar.

Bu denli işe alımları, engellenmek için, bizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Sürüş ölçümü fiyatı düşük bütçelerde verilir. Firmanızda trafik kazalarının oluşmadan engellenmesi için ideal bir uygulamadır.

Sürüşü aktif olan şoförlerin trafikte araç kullanır iken agresif ve tehlike yarattığını biliyorsunuz. Sürücünüzün trafikte kullanımı, analizi ile raporlanması tarafınıza sunularak firma çalışanlarınızın trafik kazalarının önüne geçiyoruz.

İleri sürüş teknikleri uzmanlarımızın, şoförlerinizi analiz etmesini istemez misiniz? Diğer eğitimlerimizden sizin için seçtiklerimiz.

  • Güvenli sürüş teknikleri
  • Vip makam şoförü eğitimi

İnceleme yapa bilirsiniz.

Sürüş ölçümleme nasıl yapılır

  • Tüm şoförlerin isim listesi alınır. Bir araca en çok 3 kişi katılımcı alınır.
  • Normal firmalar için katılımcı şoför, trafikte araç kullanır. Ardından yeterli görülür ise uygun bir alanda hazırlanmış, manevra yapma ve refleks ölçümleri test edilir.
  • Şantiye sahası içinde uygulama istenir ise şoför kamyonu ile zorlu alanlara götürülerek denenir. Ardından manevra refleksleri kontrolü için dubalar ile ölçümlerde bulunulur.
  • Katılımcı şayet yetersiz ise yetersiz görüldüğü anda herhangi bir tehlike yaşamamak ve yaşatmamak anlamında araçtan indirilir.
  • Tüm raporlamalar tarafınıza puantajlı şekilde bildirilir.

Sürüş değerlendirme ile kontrol edilen sürücüleriniz eğitim puantajı ile iki eğitime yönlendirilebilir.

  1. Sürüş geliştirme
  2. Direksiyon dersi

Ortak eğitimler tümüne buradan ulaşa bilirisiniz.

Sürüş değerlendirme uyarı

Özellik ile şantiye ile ilgili bir iş yapıyorsanız biliyorsunuz ki şantiyede şoförlük yamak uzun mesai çalışma süreleri olan aynı zamanda görüş zorluğu ve yol güvenliği nedenli yavaş sürülmesi gereken bir iştir.

Bu tip şantiye şoför alımlarında traktör kullanandan tutun, kargo kuru yük taşımacılığı yapan damper açmayı bilmeyen acemi sürücüler fazlası ile işe alınır.

Acemi sürücü demeyin evet öyle binek araç kullanan hiç kamyona çıkmamış bir çok kişiye rastladık… Bu nedenlerden şantiyede araç kalmadığı için bir çok boşta kalan şoförleriniz olmuştur.

Uygun olmayan şoförlerin işe alımında bu denli hata olmasının nedeni baş şoförlerin kollama adam tutma çabası dışında çalışacak şoför bulma zorlukları da olabiliyor.

Uzak olan şantiyelerde bozuk yollardan dolayı eve ulaşım zor olmakta ve yakın köylerden traktör kullanmayı bilen şoförler iş başı yaptırılabiliyor.

İşte bu durumlara düşmek istemiyorsanız. Mahkemelerde iş kazaları sebepli şantiye çalışmalarının durmasını ve araç masrafı ve araç kaybı yaşamak istemiyor iseniz Akademik sürüş teknikleri yol ve sürüş güvenliği sizler ile.

Özellikle kuru yük taşıma güvenli sürüş teknikleri işi ile uğraşan şoförlerin denetlenmesi anlamında gereklidir.

Trafikte güvenli sürüş eğitimi ile kendinizi geliştire bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri uzmanlarımızdan yararlanır. Bizim ile iletişim kurun!

Defansif sürüş teknikleri alabilirsiniz.