İleri sürüş teknikleri Mersin

İleri sürüş teknikleri Mersin

Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Mersin bölgesinde ve adana bölgesine eğitimler sık sık düzenlenmekte 15 kişilik grup eğitimlerine katılmak isterseniz bizimle iletişime geçin geri dönüş yapılınca listeye ekleyebiliriz. Mersine geldiğimizde ise sizi davet ederiz.

Yılda yaklaşık 10 kez o bölgeye gelmekteyiz. İleri sürüş eğitimi eğitimi için en son geldiğimizde ağır vasıta eğitimlerine hizmet verdik.

Saha uygulaması şeklinde uyguladığımız eğitimde olumlu tepkiler almaktayız. Alacağınız eğitim ile evrak olarak iş başvurularında istenilen güvenli sürüş belgesi, ileri sürüş teknikleri belgesi gibi 112 Ambulans şoförlüğü gibi belgelendirmeleri İstanbul’a gelmeden tamamlamış olursunuz.

Sahada uygulanan güvenli sürüş eğitimi için elimizde bir grup olmadan şehir dışına çıkıp eğitim veremiyoruz. Bu neden ile ileri sürüş teknikleri Adana bölgesinde ise sizi Adana’ya davet edebiliyoruz.

İleri sürüş teknikleri Mersin eğitim yönetimi

Eğitim süresi 1 tam gün olarak sunulur. Teorik eğitim ile başlar ve pratik eğitim ile son bulur. eğitim genel olarak sabah 9 da başlar akşam 5 de son bulur.

Eğitim uygulamaları Anti skid eğitimi, trafikte konsantrasyon ve algılama eğitimi, güvenli sürüş teknikleri eğitimi yada ileri sürüş teknikleri uygulamalarından biri şeklinde oluşur. Genel olarak verilen bu tip eğitimlere katılırsınız.

Fakat mesleki bir eğitim istiyorsanız pratik eğitimde biz bu konuda da size uygun olan eğitimi sunarız.

Mersinde uygulanan eğitimlerde açık alanı olan bir alan gösterirseniz pratik uygulama sahada olabilir.

Bu alanın aracın hızlanacak mesafesinin olması yeterlidir. Konu hakkında bir alanınız da var ise mutlaka alanı tarif etmenizi rica ederiz. Saha çalışma eğitimleri sahanın durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Özellik ile Mersin bölgesinde ağır vasıta eğitimleri sunduk. Konumunun durumundan dolayı genel eğitim ağır vasıta güvenli sürüş teknikleri eğitimleri ile karşılaşmaktayız.

Tabi ki yarış eğitimi sağlar mısınız sorularını da alıyoruz. Mersin’ de ralli eğitimi sunacağımız bir alan ne yazık ki yok yada biz bilmiyoruz. Şayet var ise bize danışarak çözüm araya biliriz. Bu durumda ralli eğitimleri ile ilgilenen kişilere İstanbul’ da eğitim sağlıyoruz.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından sizi biz alıyoruz. Eğitim bitiminde ise tekrar İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına bırakabiliyoruz. İleri sürüş teknikleri eğitimleri için randevu almanız gerekiyor. Size verilen günde eğitimi aksamadan alırsınız.

İleri sürüş teknikleri Erzurum eğitimlerimize baka bilirsiniz.