İleri sürüş teknikleri Samsun

İleri sürüş teknikleri Samsun

Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Samsun bu konuda,

Akademik Sürüş ileri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Samsun doğumludur. Peki Samsun’ da eğitimler nasıl gerçekleşiyor. Şehir dışı eğitimlerde 15 kişilik gruplara Türkiye genelinde çıkmaktayız.

Şayet boş bir alan gösterebiliyor iseniz eğitim alanı olarak uygulama yapabiliriz. Yok ise, trafikte yapılan güvenli sürüş eğitimi ve alabileceğiniz diğer eğitimlerin listesi aşağıda ki gibidir.

Eğitim çeşitleri araç kullanıcılarının yaptığı mesleğe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tankere verilen eğitim ile binek araca verilen ileri sürüş teknikleri eğitimi aynı değildir.

İleri sürüş teknikleri konusunda çok sayıda eğitim bulunmaktadır. Şantiyede yapılan güvenli sürüş eğitimler halen dubalı eğitim ile slalomlar ile sunulmakta oysa bu tip araçlar boşaltım alanında hophopçu  ve yüzey nedenli devrilme ile sonuçlanarak ölümle sonuçlanmakta.

Bu neden ile şantiyelerde uyguladığımız eğitimlerde hophopçu ve kamyon şoförleri ile birlikte eğitim sunuyoruz.

  • Trafikte güvenli sürüş eğitimi,
  • Kaza kök analizi eğitimi
  • Trafik yol analizi eğitimi,
  • Trafikte öfke kontrolü eğitimi
  • Trafikte algılama ve konsantrasyon
  • Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele eğitimi
  • Forklift güvenli sürüş teknikleri
  • Şantiye güvenli sürüş eğitimleri
  • Güvenli transpalet eğitimleri gibi eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Karadeniz ileri sürüş eğitimi konusunda zorluklar vardır. Tabi ki Karadeniz’de çok ileri sürüş eğitimleri verdik referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Karadeniz eğitimlerinde Giresun’da liman kullanılarak 112 Ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimi verdik. Ordu Samsun arası Omv gaz eğitimde bulunduk.

Karadeniz Gümüşhane bölgelerine Alucra ya kadar eğitimlerde bulunduk. 15 kişilik grupların toparlandığı eğitimlerin hepsinde dahil olduk. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine ileri sürüş teknikleri eğitimi sunduk.

Samsun ileri sürüş teknikleri eğitim yönetimi

Asıl amaç size eğitimi kaliteli sunmaktır. Eğitime gelmeden önce hangi konuda eğitim alacağınızı öğrenmek için biraz vakit ayırmalısınız ki size faydalı olacak eğitimi ayarlayalım. Konu yanlış olmasın hazırlığımızı ona göre yapalım. Örneği siz jip kullanıyor iseniz. Arazide fazla hareketli iseniz. Asfalt yol ile çok işiniz yok ise.

Biz size güvenli sürüş teknikleri eğitimi yerine sizin için önemli olan ve bilmedikleriniz nedenli sorunlar oluşan sürüşünüzü zorlayan durumlara karşı off road eğitimi verelim.

Bugün günümüzde telekomünikasyon işi yapıp güvenli sürüş eğitimi alan bir çok firmanın aslında yanlış eğitim aldıklarını biliyoruz. Asıl ihtiyaçları olan off road eğitimi yerine güvenli sürüş eğitimi gibi yanlışlara düşmeyelim.

Tüm Akademik Sürüş Haberleri buradan okuya bilirsiniz.

Samsunda eğitim alanı olarak bir yer alan var mı?

Eski hava limanı alanı ileri sürüş teknikleri eğitimi için ayarlanabilir. Son durumu hakkında bilgimiz yok tabi ki.  Eğitimi sahada almak ister iseniz sizin yardımınıza baş vuruyoruz.

Tüm aklınıza takılan destek almak istediğiniz konular da hakkında bize danışabilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Trabzon ile ilgili yazımızı okuya bilirsiniz.