İleri sürüş teknikleri Muğla

İleri sürüş teknikleri Muğla

Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Muğla Büyük Şehir Belediyesi, tüm ilçe belediyeleri ambulans sürücülerine, ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimini, Akademik sürüş eğitim merkezi işbirliği ile sağladı.

Ambulans sürücülerinin dar alanda sıkışması, yolda ani durmalara karşı profesyonel makas teknikleri, engelden kaçma ve sarsmadan fren gibi ve ani frenleme ile 10′ da 1 oranında  fren geliştirme ve hasta naklinde dikkat edilmesi gereken konular ile ilgili detaylı eğitim sunulmuştur.

Eğitim sonunda başarılı katılımcılara ileri sürüş teknikleri ile alakalı güvenli sürüş teknikleri katılım belgesi sunulmuştur.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi, akademik sürüş teknikleri eğitim merkezi, ileri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün teşekkür belgesi hazırlamış eğitimden olan memnuniyetini bildirmiştir.

Muğla merkezde ilk kez eğitim uyguladık ve eğitimin fayda sağlayacağı sektörün ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimi olması çok doğru sonuçlar yaratacak açıklamasında bulunan Resul Ergün daha sık eğitimler düzenlenmesi gerekliliğine değinmiştir.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

Ayrıca maden sahası eğitimlerimizde Muğla Milas bölgesinde yapılmıştır. Kömür madeni olarak yaptığımız eğitimde 648 damperli kamyon şoförüne Muğla Milas da iş kazalarını önleme amaçlı verilmiştir.

2024 yılı içinde verilen ileri sürüş teknikleri eğitimleri devrilme engelleme damperli kamyonun döküm alanı ve ocak arası sürüş teknikleri eğitimi olarak verilmiştir.

İleri sürüş teknikleri Van bölgesinde de sunmaktayız.