İleri sürüş teknikleri Van

İleri sürüş teknikleri Van

26 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Van eğitimlerinde Van Ferit Hava Alanı  itfaiye şoförlerine eğitim sunduk. Aynı zamanda özel firmalara eğitimde bulunduk off road için mükemmel arazilere çıkıp off road eğitimi sunduk.

Van güvenli sürüş teknikleri eğitimi ile hassas konulara girdik. Bölge olarak sürekli eğitim talebi ile karşılaştığımız illerin başında gelmektedir.

Doğuda uygulama olarak ileri sürüş teknikleri eğitimi veren her hangi bir firma bulunmamaktadır.

15 kişilik gruplar için Van güvenli sürüş teknikleri eğitimleri sunmaktayız. Eğitimlerde araç çeşitliliğiniz ne ise tonajlı, servis aracı, otobüs, damperli kamyon, otomobil yada çekici ona göre eğitim sunmaktayız.

İleri sürüş teknikleri Van eğitim yönetimi

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi teorik ile sabah saat 9 gibi başlar. Eğitim Öncesi ve sonra test uygulanır. Buradaki hedef katılımcının eğitim öncesi bilgi düzeyi ile eğitim sonu bilgi düzeyini ölçmek ve değerlendirmektir. Teorik eğitim bitiminde pratik eğitime başlanır. Genelde öğle arasından sonra pratik eğitime geçilir.

Pratik eğitimde katılımcının ileri sürüş teknikleri başarısını ölçümlemeniz için puanlama yapılmaktadır. Test sonuçları ve puanlamalar tarafınıza teslim edilir. Güvenli sürüş eğitimlerinde başarı sağlayamayan katılımcı olur ise raporlama olarak da durum ve netice paylaşılmaktadır.

Tehlikeli sürücü araçtan eğitim tamamlanmadan indirilir. Eğitimlerde tehlike yaşanmasına böylece engel olunur.

Sürüş algısı düşük ve riski fark etmeyen sürücüler var ise eğitim puanlarına bu durum yansır. Eğitimde ortalama puanı 70 ve 70’den aşağı not alan kullanıcılar başarısız olarak değerlendirilir. 70 ve altı puan alan sürücüye eğitim devam ettirilebilir. Tehlikeli davranış oluşur ise otomobilden indirilir. Eğitimin sonunda ileri sürüş teknikleri katılım belgesi ve güvenli sürüş teknikleri katılım belgesi başarılı katılımcılara verilmektedir.

Belgeler 1 hafta içinde hazırlanır. Belgeler katılım tarihinize göre hazırlanır. 2 senede 1 eğitimlerin tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

Güvenli sürüş teknikleri Van eğitim düzenleme

Van güvenli sürüş teknikleri eğitimi düzenlenir iken sayınız 15 kişilik değil ise sizin almak istediğiniz eğitimi başka firmaya eğitim düzenlendiğinde yapabiliyoruz. Bu anlamda 15 kişi değilseniz sorun oluşturmamaktadır. Van sıklıkla gelip güvenli sürüş teknikleri yaptığımız şehirdir.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

Şayet Van’ da güvenli sürüş teknikleri eğitimi almak istiyor iseniz. Sayınız 15 kişi altı ise size geliş tarihimizi ileri sürüş teknikleri eğitimi başlama zamanı ile ilgili detayları sunuyoruz.

Bu sayede sizde Van bölge illerde eğitim alabiliyorsunuz. Eğitimi ne için aldığınızı ve ne için gerektiğini bize açıklamanız takdirinde size gerekli olan ileri sürüş teknikleri eğitimini alırsınız.

İleri sürüş teknikleri İzmir bölgesinde de verilmektedir. 112 Ambulans şoförleri Tekirdağ da akademik sürüş eğitimlerimizden yararlandı…