İleri sürüş teknikleri Adana

İleri sürüş teknikleri Adana

22 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: admin

İleri sürüş teknikleri Adana firma olarak ileri sürüş tekniklerinin uygulanmadığı illerden, aslına bakarsanız hem motosiklet hem de otomobil alanında Adanalı ileri sürüş uzmanı olan hoca arkadaşlarımda var. Adana bu konuda zengin sayılabilir.

Fakat ileri sürüş teknikleri uygulama alanı sağlanacak kadar bir ihtiyacı yok. Daha öncelerinde Adana da bu konu ile ilgili destek istendi. Fakat motor sporları bizim ülkemizde sohbette güzel. Takipçisi yok.

Biz kendi kullandığımız aracı sürmeyi seviyoruz. İddialı sürüş yapmayı ve bu konuyu seviyoruz. Maddi gücünüz yoksa zaten çok ileri gidemezsiniz. Bu boğmacaya Adana’da  ileri sürüş eğitimi yapılmaması güvenli sürüş teknikleri konusunda gelişim gösterememiş olması doğal.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

Peki ne yapabiliyoruz.

Adana ileri sürüş teknikleri veriyor musunuz?

İleri sürüş teknikleri eğitimini tüm şehirlere veriyoruz. 15 kişilik gruplara gelebiliyoruz. İstenilen eğitim güvenli sürüş eğitimi ise yada forklift güvenli sürüş teknikleri eğitimi ise konuların farklılıklarına göre eğitim yapıyoruz.

Konunuz ne ile alakalı ise ihtiyacınızı anlamamız yeterli peki süreç nedir. Bizim anlamamız gereken olgu nedir.

Şayet şantiye güvenli sürüş eğitimi lazım ise şantiyede uygulanacak ileri sürüş teknikleri eğitimi ile otomobillerde uygulanacak ileri sürüş eğitimi birbirinden sunum olarak da davranış olarak da çok farklı.

Bu farklılıklara bu konudan örnek verecek olur isek kamyonda çamurda 30 ton yükle yokuş aşağı viraj dönersin, yol bozuktur.

Yağmur yağınca ise iş durmak zorunda kalır saplanma yaşar ve çalışamazsın çok sık araç devrilir. Taşıdığın yük durumundan kaynaklı damper devrilir.

Yada bom ani düşme yaşadığında şoförün belini kırar. Yüksek gerilim hattı gibi durumlarda damper elektriği çeker ve şoför yanarak ölebilir. Detaylara çok girmeden farkı anlayın diye açıklamalarda bulundum.

Otomobil ileri sürüş teknikleri eğitimleri ise asfalt yolda oluşan performans yada buzlu zemin eğitimi trafik ortamı ve güvenli sürüş teknikleri ile alakalı eğitimler sunulur.

Kısacası damperli kamyonun güvenli sürüş eğitimi ile otomobilin güvenli sürüş teknikleri aynı değil ne zaman olarak ne de anlatım olarak bu açıdan mutlaka yapacağımız eğitimin durumunu anlamamız gerekli.

Tüm sektörlerde kamu kurumlarında yada özel firmalara eğitime gitmekteyiz.

İleri sürüş teknikleri Kıbrıs eğitimlerimiz devam etmektedir.