İleri sürüş teknikleri İstanbul

İleri sürüş teknikleri İstanbul

25 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri İstanbul eğitimleri Pendik bölgesinde İstanbul park dış otopark alanında uygulanmaktadır. Avrupa yakası ileri sürüş teknikleri eğitimleri için 10 kişilik gruplara gelip eğitim vermekteyiz. Bireysel katılımcılar için sizin gelip eğitim almanız gereklidir.

Anadolu yakası ileri sürüş teknikleri uygulamaları yapılmaktadır. Mevcut şartlarda Avrupa yakası güvenli sürüş teknikleri eğitimi vermiyoruz. Sadece grup eğitimleri sunuluyor.

İleri sürüş teknikleri İstanbul Anadolu Yakası

İleri sürüş teknikleri Anadolu yakası eğitimleri sadece Anadolu yakasında bulunmakta Avrupa yakasında bu çeşit bir eğitim firması ne yazık ki uygulanmıyor. Neden olarak arazi fiyatları ileri sürüş teknikleri eğitim fiyatlarını karşılayacak bütçeyi karşılamıyor.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

Bugüne kadar Silivri bölgesinden, Çatalca bölgesine, Edirne’den Tekirdağ bölgelerine birçok konuda güvenli sürüş eğitimleri sunduk. Fakat ne yazık ki İstanbul’da eğitim yapılabilecek arazi fiyatları bizim tesis kurmamıza engel oluşturdu.

Akademik sürüş teknikleri ileri ve güvenli sürüş eğitim merkezi İstanbul Avrupa yakasında eğitim uygulaması için yer arayışında bölgesel olarak saha açma düşüncemiz ilk sıradadır.

Şu an için eğitim almak isteyenlere Anadolu yakasında hizmet sağlamaktayız. Direksiyon eğitimi almak isteyenlere adresinize gelip eğitim sunmaktayız. Bu konudaki talepleriniz sorun oluşturmuyor.

İleri sürüş teknikleri Anadolu ve Avrupa direksiyon dersi

İleri sürüş eğitmenlerinden direksiyon dersi alıp sorun yaşamadan aktif olarak otomobil kullanmak isteyenlere iki günlük eğitim ile başarıyı garantileyerek eğitim veriyoruz.

Otomobili iki günün sonunda kullanamaz iseniz ücret talep etmiyoruz. Siz direksiyon eğitimi bitiminde ücret ödüyorsunuz. Garanti verdiğimiz husus bu.

Uygulama olarak tabi ki Pendik’ te yapılıyor. İlk gün sahaya sizi getirecek biri yok ise bize konumunuzu gönderiyorsunuz. Eğitmen konumunuzda alıp sizi sahaya getiriyor. Eğitim bitiminde evinize kadar getiriyor. İkinci gün ise zaten kendi yaşadığınız bölgede eğitim devam ediyor. Böylece ikinci gün sahaya gelmiyoruz.

İkinci günün bitiminde siz araç kullanır şekilde oluyorsunuz. Aracınız ile istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Tam olarak eğitimi anlamak ve detay almak için direksiyon dersi içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Akademik sürüş yol ve sürüş güvenliği eğitim merkezi için ayrıca tüm eğitim çeşitlerimiz için eğitim çeşitlerimize mutlaka göz atın.

İleri sürüş teknikleri Samsun yazımızı okuya bilirsiniz.