İleri sürüş teknikleri Ankara

İleri sürüş teknikleri Ankara

Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Ankara eğitimleri gibi farklı içerikteki tüm eğitimleri alabilirsiniz eğitimler 15 kişilik gruplara sağlanabilmektedir. Ankara’ da kaliteli eğitim arayanlar için akademik sürüş teknikleri eğitim merkezi hizmet verebilmektedir.

Ankara’da otomobil ile alakalı güvenli sürüş teknikleri eğitimini Batıkent Hipodrom tesislerinde vermekteyiz. Şayet trafikte güvenli sürüş teknikleri almak ister iseniz saha ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.

Akademik sürüş eğitim merkezi olarak Ankara’ da bir çok firmaya ileri sürüş teknikleri eğitimi sunulmuştur.

İleri sürüş teknikleri Ankara Akademik Sürüş

İleri sürüş eğitimi Ankara için fazlası ile gereksinim duyulur. Başkent olması nedenli, yapılan büyük projeler aynı zamanda ulaşım olarak Ülkenin kalbi noktasında olması kaynaklı bağlantı yolları ve İstanbul’u aratmayacak yoğun trafik olgusu.

Trafik olarak bakıldığında yolları gayet geniş fakat sıkışıklığa yeterince alışamayan Ankaralı sürücüler trafik kaza rakamlarına bakıldığında çok iyi durumda değil. Trafik kazaları sık yaşanan bir şehir.

Buradan bakıldığın da eğitim almaktan başka çözüm gözükmüyor. Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İleri sürüş eğitimi Ankara eğitim yönetimi

Eğitim uygulaması farklılıklar taşıdığından ve detaylı olduğundan genel itibarı ile anlatılacaktır. Ankara’da yapmış olduğumuz 3 farklı eğitim yönetiminden bahsedeceğiz.

Trafikte  güvenli sürüş teknikleri uygulaması bu eğitim fiyat olarak en makul tutulan eğitimdir. Aynı zamanda eylem olarak zahmetli de değildir. Firmanıza geliriz toplantı salonunuzda teorik eğitim anlatılır. Teorik eğitim öncesi ve sonrası test uygulanır. Teorik eğitim sonun da pratik eğitim yapılır.

Pratik eğitimde trafiğe çıkıldığı için saha ücreti teşkil etmez. Trafikte yapılan eğitim sonunda sürüş ile ilgili tüm sorunlarınız ve kaza yapma riskinize karşı ileri sürüş teknikleri uygulamaları anlatılır.

Saha eğitimi güvenli sürüş teknikleri uygulamasında ilk gün ofisinize gelinir teorik anlatım öncesi ve sonrası test uygulanır. Eğitim bitiminde ikinci gün sabahında Hipodrom tesisine katılımcı pratik uygulama için gelir.

Dubalar ile sahada eğitim alır. Maksimum katılımcı 40 kişi olarak eğitim sağlanır. Burada ki zorluk ise çalışanlarınızın sahaya gelmeleridir.

Şantiye güvenli sürüş eğitimi şantiyede oluşan kazaları önleme amaçlıdır. Ankara’da yol şantiyesi için gölcük de yapılan eğitimdeki uygulamadan bahsedecek olur isek şantiye araçlarının şoförleri eğitime alınmadan saha gezilir. Güvensiz ve güvenli yönleri konusunda fikir edilir.

Eğitim alanı tercihinde bulunulur. Araçların yol güzergahı tespit edilip pratik eğitim alanı konumlanır. Teorik eğitim sunulur.

Ardından yüklü ve yüksüz araçlar bayrakçılar hophopçular ile birlikte araç başında nasıl boşaltma yapacakları zorlu arazide nasıl hareket edecekleri yanlışlar hatalar üzerinde durulur.

İleri sürüş teknikleri Çanakkale eğitimlerimiz için yazıyı görüntülüye bilirsiniz.