İleri sürüş teknikleri Bursa

İleri sürüş teknikleri Bursa

25 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Bursa Büyükşehir belediye ve ilçe belediyelerin tamamına ileri sürüş eğitimi sağladık.

Bursa bölgesi sürüş eğitimlerinde vakum araçlarından, itfaiye araçlarına, pikap araçlardan tanker araçlarına çekicilere ve damperli kamyonlara eğitimler sunulmuştur. 15 gün süren eğitimlerde belediyenin şantiyesinde eğitim sağlandı.

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi uygulamalarına katılım sağlamak için grup eğitimlerimize katılabilirsiniz. Söz konusu eğitimlere ön kayıt tutuluyor ve bölgenize gelindiğinde eğitime davet ediliyorsunuz. Böylelikle İstanbul’da yapılan eğitimlere kendi şehrinizde katılabiliyorsunuz.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Bursa eğitimi yönetimi

İleri sürüş eğitimi Bursa eğitimi için uyguladığımız katılımlarda eğer tek şart 15 kişilik gruplara eğitim vermektir. Bu gruplar toparlanamadığında eğitim uygulanmamaktadır. Ön kayıt açıldığı taktirde 15 kişi ayarlandığında tüm katılımcılara haber verilir ve davet edilir.

Bekleyemem şeklinde acil bir durum var ise Bursa terminalinden Sabiha Gökçen Hava limanı’ na 2 saat içinde gelebiliyorsunuz. Sizi hava limanından alıp eğitim bitiminde tekrar bırakıyoruz. Böylece sorun olmadan eğitiminizi aynı gün içinde bitirebiliyoruz. İstediğiniz anda eğitim alabiliyorsunuz.

Osmangazi köprüsünden ulaşım hem hızlı hem rahat İstanbul’da ileri sürüş teknikleri eğitimi almak için Avrupa yakasından gelen katılımcılar daha uzun süreli ve zahmetli bir şekilde ulaşıyorlar.

İleri sürüş teknikleri eğitimi sabah saat 9:00 da başlar. Eğitimler bölgesel olarak nerede yapılacağı belirli değildir. Hangi eğitimin olacağı verileceği anlamında bize bilgilendirme yapılması gereklidir. Böylece size uygun eğitimin verilmesi hedeflenir.

Bursa sürüş eğitimleri sürekli olarak grup ayarlamaları ile uygulanır. Bursa’da ikamet eden katılımcıların iş anlamında gereklilik duydukları ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi gibi gereken belgelendirmeleri, makam şoförü eğitimi ve belgelendirmeleri diğer işler ile alakalı telekomünikasyon yada yakıt firmalarının istediği belgelendirmeleri tarafımızdan karşılaya bilirsiniz.

Bursa eğitimlerinde mesafeler uzak değil. Tüm eğitimlerimizden etkin olarak yarar sağlamak isterseniz İstanbul eğitimlerine katılmanız daha avantajlı olur.

Eğitim takvimi sitede yer almamaktadır. Sadece iletişim kurup cevap alabilirsiniz. Ralli eğitimleri konusunda Bursa’ da eğitim alanı sıkıntısından sizi İstanbul’a bekliyoruz. Türkiye otomobil sporları federasyonu ( Tosfed ) in  düzenlediği Tosfed yıldızlarını arıyor. 18 26 yaş grubu yarışlara sadece lisans çıkartarak yarışabilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Ordu yazımıza baka bilirsiniz.