İleri sürüş teknikleri Ordu

İleri sürüş teknikleri Ordu

Kapalı Yazar: admin

İleri sürüş teknikleri Ordu bölgesinde OMV santrali ileri sürüş teknikleri ve Ünye çimento Oyak vinç eğitimi verildi. Eğitimlerde tamamı ile kaza önlemeye karşı yapılan güvenli sürüş eğitimleri odaklı tecrübeler ve teknikler aktarıldı.

Vinç eğitimi yük dengesi ve fizik kuralları ekipman güvenliği ve devrilme odaklı eğitimler sunuldu. Ne denli tecrübeniz olursa olsun. Teknik bilgi, düşünüp bula bileceğiniz bir bilgi değildir. Bu neden ile eğitimlerimiz verimli ve kaliteli idi.

Ayrıca il sağlık müdürlüğünde çalışan 112 ambulans şoförlerine de ileri sürüş eğitimi sunuldu.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Ordu’da nerede

İleri sürüş teknikleri Ordu’da nerede tamamı ile firmaların imkanları dahilinde yada devlet kurum ve kuruluşlarının valilikten aldıkları izinlere göre kararlaştırılmaktadır. Daha önce limanda eğitim sunulmuştur.

İş makineleri eğitimi ise fabrika içinde yapılmaktadır. Bireysel katılımcı eğitime katılamaz. 15 kişilik gruplara eğitim hizmeti vere bilmekteyiz.

İleri sürüş teknikleri Ordu katılım şartı

İleri sürüş teknikleri Ordu katılım şartı kapalı pist eğitimlerinde her hangi bir şart yoktur. Ehliye ve yaş şartı aranmamaktadır. Otomobil kullanmayı bilmeniz yeterlidir.

İleri sürüş teknikleri Bursa ile ilgili yazımızı da inceleye bilirsiniz.