İleri sürüş teknikleri kursu

İleri sürüş teknikleri kursu

2 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri kursu akademik sürüş 2001 den bu güne sizlere gerçekçi ve mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimleri sunmaktadır. Akademik sürüş kurum lisanslı ve ileri sürüş teknikleri belgelendirme yetkilidir.

Eğitmenler deneyimli ve uzun yıllardır akademik sürüş teknikleri bünyesinde çalışmaktadır.  Bundan dolayı eğitim kalitelidir.

İleri sürüş eğitim merkezi akademik sürüş, zengin eğitim çeşidinin olması kalitesini ve mesleki değişken eğitimlerin sunulması gerekliliğidir.

Aynı zamanda eğitim kalitesinin nedeni pratik eğitim süresi ve yüksek hızlarda eğitim vermekten geçiyor.

Eğer teknik bilginiz var ise pratik eğitimi süresini uzun tutabilirsiniz. Yok ise sadece yapabileceğiniz test uygulaması ve teorik anlatımdır. Bol videolu bol testli görsel sunumun ötesini veremezler.

O halde kursa gitmeye gerek yok youtube den aynı videoları bulup seyretmenizi tavsiye ederim.

İleri sürüş teknikleri kursu pratik ile öğrenilir

Seyretme ile olsa ne iyi olurdu. Seyret ve çık araç kullanmayı öğren mesela. Acemilik yaşama..

Ne yazıktır ki seyret ve kay sür savrulmadan git eğitimleri pratik uygulamayı azalttı teknik eğitimde içerik sorsanız anlamsız başlıklar sunuyorlar. Laf kalabalığı yapıyorlar. Teorik açıklamalar araç içerisinde gerçekleşince daha anlaşılır olmaktadır.

Teorik eğitim araç başında ve içinde anlatılmalı kısa olmalı ve gerekli tekniklerden bahsedilmelidir. Kısacası karşı tarafa araç takla atarsa iç dinamiklerin nasıl etkileyeceği araç içi güvenliklerin nasıl sağlanması gerektiği konuları konuşulmalı.

Araç kontrolü en iyi nasıl sağlanır. Oturuş pozisyonu kollarını nasıl daha hızlı çalıştıra bilirsin. Direksiyonu en hızlı nasıl çevirirsin. Hareket halinde lastik tutunurluğunu nasıl artırırsın gibi konuların işlenmesi de gereklidir.

Torik konularda ışık şöyledir. Trafik kanunu budur tarzındaki konuşmalar çok verimli değildir. Trafik kanunu ile ilgili konuları sürücü kursu açıklama yapacak yada internetten ulaşılabilecek konulardır.

İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi akademik sürüş olarak biz ne yapıyoruz tam olarak anlayana ve yapana kadar eğitimi devam ettiriyor ayrıca eksiklerinizi tamamlıyoruz. İlgileniyor tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

İleri sürüş teknikleri eğitim merkezleri bölge olarak genelde İstanbul’da bulunmaktadır. Peki nasıl Bursa Kıbrıs gibi noktalarda eğitim sağlıyoruz.

15 kişilik gruplarda şehir dışına çıkıyoruz. Bu şekilde şehir dışına çıktığımızda sizde o şehirde iseniz kendi ilinizde eğitim alabiliyorsunuz.

2021 ileri sürüş teknikleri fiyat olarak merak ediyorsanız yazımızı inceleye bilirsiniz yada güncel olan fiyat bilgisi içi bizi araya bilirsiniz.

Eğitim farklılıklarına göre fiyatlarda değişkenlik bulunmaktadır.

Tüm bilgi yazılarımızı buradan inceleye bilirsiniz.