İleri sürüş teknikleri Trabzon

İleri sürüş teknikleri Trabzon

Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri Trabzon ve Karadeniz bölgesinde bulunmamaktadır. İstanbul’ dan tüm Karadeniz  bölgesine güvenli sürüş teknikleri eğitimi verilmektedir. Akademik sürüş yol ve sürüş güvenliği eğitim merkezi 15 kişilik gruplara Türkiye’nin tüm illerine güvenli sürüş teknikleri eğitimini sunar.

Karadeniz bölgesinde ileri sürüş eğitimi alabilirsiniz. Eğitim çeşitleri bölümünden eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz. Yada arayıp detaylar için bilgi alabilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Trabzon eğitimi uygulaması

Trabzon güvenli sürüş teknikleri uygulaması 15 – 40 kişilik katılımcılara 1 tam gün sürer. Merkezimiz İstanbul Pendik’ dedir.

15 kişi ve üstü gruplara güvenli sürüş eğitimi sunabiliyoruz. Katılımcı sayınız 15 kişi altı ise güvenli sürüş teknikleri eğitimi yada farklı eğitimler için Trabzon’ a geleceğimiz günü size belirtiyoruz o tarihte eğitim alabiliyorsunuz.

Trabzon güvenli sürüş eğitimini enerji sektörüne uyguladık. Bazı sektörlerde güvenli sürüş teknikleri katılım belgeleri istenmekte ve mecbur görünmektedir.

Sözleşmelerde direk güvenli sürüş eğitimi belge şartı aranmaktadır. Trabzon’da bu şekilde çalıştığımız firmalar bulunmaktadır. Her yıl bir çok kez Trabzon’a güvenli sürüş teknikleri eğitimi vermek için geliyoruz.

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi ile trafik kazalarının önüne geçilebilir önlemler sağlıyoruz. İş güvenliği amaçlı istenen eğitimler firmanızda olumlu sonuçlar yaratıyor.

Telekomünikasyon işi ile uğraşan bakımcılar bozuk yollarda sürüş gerçekleştirirken tırmanış esnasında aracı kayması sonuçlu uçurumdan düşebiliyor. Yada yolda gider iken kaza yaşayabiliyor. Özellik ile şantiyelerde nerede ise her gün bir kaza oluyor.

Hem araç kullanılamıyor hem de şoför boşta yedek olarak araç yapılıncaya kadar beklemede kalıyor. İşte gecikmeler oluşuyor.

Bu kazaların artışından dolayı İş güvenlikleri (İsg) önlem almak zorunda kalıyor. Bu konular da önlem almak için bizim desteğimizi istiyor. Tabi ki birlikte hareket ederek doğruyu hedefliyoruz.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri uygulaması mecburi olsun yada olmasın firmanıza yarar sağlar. Özellikle atlanan fazla alınmayan fakat para kazandıran en önemli eğitim ekonomik sürüş eğitimidir. 6 depo yakıttan 1 depo yakıtı size kar olarak bırakır.

Ekonomik sürüş teknikleri eğitiminden sonra sürüş sitilinizi değiştirirseniz. Her hangi bir araç kullanıcısı 6 depo yakıttan artık 1 depo kar edebilir. Bu şekilde alınan bir tasarruf ekonomik sürüş eğitimi gider kalemleriniz de aşırı tasarruf etmeniz anlamına gelecektir.

İleri sürüş teknikleri Hatay bölgesinde de verilmektedir.