İleri sürüş teknikleri İzmir

İleri sürüş teknikleri İzmir

26 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: Resul

İleri sürüş teknikleri İzmir Pınarbaşı ralli eğitimi gibi çalışmalarımız yanında forklift güvenli sürüş teknikleri eğitimi, servis araçları güvenli sürüş eğitimi ve Starco Petkim Aliağa şantiye güvenli sürüş eğitimi iki kez verdik.

Eğitim olarak İzmir sürekli eğitim ihtiyacı bulunan bir bölge çevre illerde eğitimlerde verdik.

Bu nedenle ileri sürüş teknikleri eğitimleri için grup oluşturmak gerçekten zor olmuyor.

İsg ileri sürüş eğitimi alınmasında hassas çalışmalarda bulunduğundan sürekli olarak eğitimlere şehir dışına çıkıyoruz. İsg güvenli sürüş eğitimi konularından nasıl yararlanır bu konudaki açıklamalarımızı inceleyebilirsiniz.

15 kişilik ileri sürüş teknikleri eğitimleri için şehir dışına çıktığımızı söylemiştik bu anlamda şehrinizde ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bizden haberler tümüne ulaşa bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri İzmir eğitimi uygulamaları

İleri sürüş teknikleri eğitimlerinde yüksek çeşitlilik ile eğitim almaktadır.

Şantiye güvenli sürüş eğitimlerinde şantiyede oluşan iş kazalarının önüne geçmek için İsg uzmanları ile birlikte çalışılmıştır. Bu konuda şantiyede oluşan kaza nedenleri değerlendirilip kazaların önüne nasıl geçilebileceğini ve damperli kamyon şoförlerinin kaza yaşamadan şantiyede nasıl çalışmaları gerektiği konuları işlenmiştir.

Forklift güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinde kaza yaşanmış yada yaşanmasına ramak kalmış bir çok fabrikaya gittik gözlemlerimizde İsg uzmanlarının gayet iyi çalıştıklarını gözlemledik. Aynı zamanda İzmir bölgesinde çalışmaların aşırı yoğun bir tempoda olmadığını gördük. Kısacası İzmir çalışma ortamı olarak çok ağır değil bu avantaj ile iş kazalarının düşük olması gerekiyor.

İzmir’ de ne yazık ki rehavet sonucu oluşan kazaların fazla olması can sıkıcı. Çıkardığımız ana fikir bu. İstanbul çalışanlarına göre bu şekilde bir kaza oluşumu bölgesel fark olarak bizi halen şaşırtmaktadır.

İstanbul’da firmalar aynı anda 3 forklifti 15 metre karede bir arada çalıştırıyorlar. Arkalarını görmeden yoğun ve hızlı durmaksızın iş yapıyorlar.

Liman çalışmalarında forklift operatörleri 150 – 200 kamyonun limana gelip E-5 trafiğini kapatmasın diye insan üstü çalışıyorlar. Bu iş yoğunluğu haftanın 4 gününe kadar olabiliyor. Bu neden ile İzmir forklift operatörleri ve çalışanları biraz daha dikkatli olmalı…

Sonuç olarak İzmir ve tüm şehirlerde akademik sürüş eğitimi merkezinin uygulamalarının hepsini uygulama olarak yapıyoruz ve belgelendiriyoruz.

İleri sürüş eğitimi Muğla yazımızı görüntüleye bilirsiniz.