Ekonomik sürüş teknikleri ile 6 depo yatıktan 1 depo kar ettiren yöntemdir. İleri sürüş teknikleri genelde firmaların uzun yol yapma durumları kaynaklı tercih edilir. Masrafları oluşturan en büyük kalem yakıt giderleridir. Ağır vasıta da ve binek otomobillerde uygulanan eğitimle tasarruf uygulayın.

Eğitiminde aynı zamanda trafikte güvenli sürüş eğitimini de birleştirerek trafik kazalardan korunmanızı sağlıyoruz. Güvenli sürüş eğitimi ile kazalardan korunuyorsunuz.

Eğitim süresi 3 saat

Ekonomik sürüş teknikleri dizel araçlarda ve ekonomik sürüş teknikleri benzinli araçlar arasında fark var mı? Ekonomik araç kullanma teknikleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap alacaksınız.

Eğitim sonunda alınan sertifikalar

Eko sürüş kazanımları

Çevre bilgisi eğitimi

Ekonomik sürüş teknikleri teorik

Ekonomik sürüş teknikleri pratik

Katılımcılar teorik eğitimden sonra, pratik olarak, belirlenen yol güzergahında ekonomik sürüş tekniklerini araç kullanarak öğrenir.

Araçlarda bulunan yol bilgisayarı sayesinde ekranda yakıt tüketimini anlık olarak düşüşü ekonomik sürüş uygulaması yapılırken fark gözlemlenir. Sürüş stiliniz tamamı ile değiştirilir.

Ekonomik araba kullanma teknikleri ile daha fazla detay kazanacaksınız. Otomatik vites ekonomik sürüş teknikleri eğitimi ile tüm araba çeşitleri için bilgi sağlıyoruz. Defansif ekonomik sürüş teknikleri 

Detaylı şekilde farklı sayfaları incelemeniz için eğitim çeşitleri sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarımızdan bilgi alabilirsiniz. İleri sürüş eğitimi için bilgi alabilirsiniz.